Baldai
Baldai
Baldai

Pagrindinė įmonės veikla - nestandartinių korpusinių baldų projektavimas ir gamyba namams ir biurams.

 

Pagrindinis tikslas – kokybiškų baldų dėka sukurti jaukią namų atmosferą bei funkcionalią ir patogią darbo vietą.

 

Jau antrą dešimtmetį gyvuojanti UAB „Jogreva“ savo veiklą pradėjo 2001m.Esame įgiję nemažą patirties bagažą, todėl drąsiai galime imtis įgyvendinti ir pačius sudėtingiausius užsakovų bei dizainerių projektus.

 

 Mūsų darbuotojai turi aukštą kvalifikaciją ir dirba darniame nedideliame kolektyve, dauguma darbuotojų dirba nuo pat įmonės įkūrimo. Kadangi esame nedidelė įmonė, lankstumas ir mobilumas yra mūsų pranašumas, kuris leidžia teikti paslaugas kokybiškai, laiku ir užsakovui priimtinomis sąlygomis. Didelė darbuotojų patirtis, ne tik baldų gamyboje, bet ir jų projektavime, atsispindi įmonės gaminamuose kokybiškuose, moderniuose ir patvariuose balduose. Stengiamės, kad gamybos procesas būtų kuo efektyvesnis ir visi kliento poreikiai būtų patenkinti. Ir tai rodo įgytas klientų pasitikėjimas bei geri klientų atsiliepimai. Mes vertiname savo klientus ir skiriame daug dėmesio jų pasitikėjimo išlaikymui.

 

Taupydami Jūsų brangų laiką mes siūlome patikėti savo rūpesčius mums. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus ir idėjas, padedami šiuolaikinių technologijų suprojektuosime, pagaminsime, atvešime ir sumontuosime  bet kokio stiliaus nestandartinius  virtuvės, svetainės, miegamojo, vaikų jaunuolio  kambario, prieškambario, vonios ir biuro  baldus.

 

Gerbdami klientų pasitikėjimą stengiamės, kad mūsų gaminami baldai būtų  kokybiški, funcionalūs ir ilgaamžiai.