Biuro baldai

Biuro baldai - svarbus Jūsų įstaigos akcentas pasitinkant klientus, nes pirmas įspūdis dažnai lemia tolimesnę bendradarbiavimo sėkmę. Sukurti norimą įvaizdį ir jaukią atmosferą biure yra labai nelengva užduotis, tačiau smagu kai rezultatas pranoksta lūkesčius. Siekdami tokio rezultato siūlome Jums savo paslaugas . Remdamiesi ilgalaike patirtimi padedame priimti tinkamiausią sprendimą baldų pasirinkimo klausimu. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir galimybes  stengiamės  kiekvienam biurui sukurti individualų stilių, kuris tinkamai reprezentuotų Jūsų veiklos sritį.

 Nestandartiniai biuro baldai suteikia daug galimybių išnaudoti patalpų erdvę bei savo biuro individualumui išreikšti.

 Biuro baldai turi būti funkcionalūs, šiuolaikiški, bet kartu ir patogūs, jų konstrukcija- apgalvota, kad tiek darbuotojai, tiek klientai galėtų jaustis komfortiškai.

Vienas iš pagrindinių baldų, be kurio neįsivaizduojamas nė vienas biuras, yra stalas. Tai baldas, kuris gali tapti viso biuro akcentu. Šiuolaikinių technologijų dėka stalas jau nėra standartinės stačiakampio ar ovalo formos. Yra galimybė pagaminti bet kokios formos, dydžio ir stiliaus stalus, kurie yra funkcionalūs ir estetiški. Jie gali būti su pertvaromis, antstaliais, atitvarais, priestaliais ir t.t.

 Nepakeičiamas baldas biure yra spintelės, spintos ir įvairios paskirties lentynos. Siūlom spintas stumdomomis ir varstomomis durimis. Stumdomos durys gali tapti ir mobilia pertvara, visiškai ar dalinai pakeičianti biuro erdvę. Gaminame spinteles- komodas žaliuzi tipo durelėmis, kurios padeda taupyti patalpos plotą ir taip pat suteikia baldui naujovišką išvaizdą. Patogūs pasiūlymai dokumentų laikymui: stacionarūs ir mobilūs stalčių konteineriai su failiniais stalčiais. Pagal pageidavimą spintelių, spintų durelės ar stalčiai gali būti rakinami.

 Biuro baldų gamyboje naudojame laminuotas, faneruotas  medžio drožlių plokštes, dažomas medžio dulkių plokštes, plokštes,paįvairintas stiklo, metalo, plastiko, akmens detalėmis ar netradicinio dizaino rankenėlėmis, kojelėmis ir t.t.

Mes turim patirties nestandartinių baldų gamyboje bankams, kavinėms, stomatologijos klinikoms, veterinarijos klinikoms, poliklinikoms, degalinėms, parduotuvėms, vaikų darželiams, mokymo įstaigoms, grožio salonams, draudimo bendrovėms ir t.t

Ši Pagrindiniai mūsų gaminami baldai biurui yra šie: vadovo darbo stalas, posėdžių stalas, darbuotojo stalas, priimamojo stalas, recepcija, priestalis, žurnalinis staliukas, registracijos stalas, auditorijų stalas, uždara dokumentų spinta, atvira dokumentų spinta, lentynos dokumentams, spintelė org. technikai, spintelė stiklo durelėmis, buitinė spintelė, nestandartinė ūkinė spinta, spintelė– komoda, mobilus stalčių konteineris, biuro virtuvėlė ir daugelis kitų baldų.