Miegamojo baldai

Miegamojo kambario erdvė yra visų pripažįstama, kaip asmeniškiausia poilsio vieta.

Geras miegas turi įtakos Jūsų savijautai, darbingumui, nuotaikai. Todėl svarbu savo miegamąjį kambarį įsirengti taip, kad galima būtų pasakyti: „Mano miegamasis– mano ramybės ir atsipalaidavimo oazė“.

Visa tai turėtų sukurti erdviniai sprendimai, spalvos, apšvietimas ir, žinoma, baldai.

Jaukiausiu kampeliu padaryti šią patalpą galima pasitelkus nestandartinius baldų sprendimus.

Lova miegamajame kambaryje yra pats svarbiausias baldas, todėl, norint geros savijautos visai dienai, svarbiausia- kokybiška, patogi lova. Lovos gali būti aukštesnės, žemesnės, platesnės, siauresnės, su patalynės dėže, pakeliamu čiužiniu arba ištraukiamais stalčiais. Tačiau visos lovos pirmiausia turi turėti tvirtą rėmą. Lovos rėmas su įvairiausių formų, bei medžiagų golvūgaliu be funkcionalumo sukuria ir viso miegamojo kambario estetinį vaizdą.

Reikia nepamiršti ir visai nematomoje vietoje esančios, bet labai stiprų vaidmenį atliekančios lovos  detalės– dugno, nuo kurio priklauso ir Jūsų lovos patogumas bei ilgaamžiškumas. Lanksčios medinės grotelės su mediniu rėmu- puikus lovos dugno pasirinkimas. Šios grotelės ne tik  užtikrina patogią kūno padėtį miegant, bet ir leidžia kvėpuoti čiužiniui– taip prailgindamos jo tarnavimo laiką. Šiek tiek ekonomiškesnis lovos dugno variantas– medžio drožlių plokštė, kurioje yra išpjaustomos kiaurymės čiužinio ventiliacijai.

Kokybiška ir patogi lova– tai labai gera investicija, kuri turi daug įtakos Jūsų poilsio kokybei.

Kitas svarbus baldas Jūsų miegamajame kambaryje yra drabužių spinta. Ji padeda išlaikyti tvarką kambaryje. Svarbiausias kriterijus renkantis spintą – kambario dydis ir išplanavimas. Atsižvelgiant į šiuos kriterijus galima rinktis spintą varstomomis arba stumdomomis durimis.Kai kambarys didelis galima pritaikyti labai įvairius spintų variantus. Jeigu Jūsų miegamojo kambarys nedidelis, visad geriau rinktis spintą stumdomomis veidrodinėmis durimis.Tokios spintos yra gerokai praktiškesnės, talpesnės. Veidrodis optiškai padidins miegamojo kambario erdvę.

Savo miegamajame neapseisime ir be spintelės prie lovos ar kosmetinio stalelio su veidrodžiu. Renkantis miegamojo baldus svarbiausia išlaikyti vientisą stilių, suderinti visus baldus tarpusavy.

Projektuodami ir gamindami miegamojo kambario baldus  siūlome naudoti nedaug priežiūros reikalaujančias, lengvai valomas medžiagas.

 

Rūpesčius, susijusius su miegamojo baldų projektavimu ir gamyba, palikite mums. Esame, šioje srityje patirties turintys, profesionalai, todėl suteiksime naudingas  konsultacijas, suprojektuosime, pagaminsime, pristatysime ir sumontuosime Jūsų miegamojo kambario baldus, atitinkančius visus reikalavimus.

Visiems gaminamiems baldams suteikiame garantiją.