Spintos

Nuo seniausių laikų spinta yra pats patogiausias baldas laikyti daiktams. Nors šiais laikais spintas dažnai pakeičia erdvios ir patogios drabužinės - sandėliukai , tačiau dažnai neišsiversime be spintos.

 Šiuolaikinių medžiagų dėka spinta gali tapti gražiu, originaliu baldu, kuris papuoš bet kokio stiliaus patalpą . Kad galėtumėte džiaugtis geru rezultatu reikia tinkamai bei apgalvotai suprojektuoti ne tik baldo išorę, bet ir spintos vidaus išdėstymą– nuo to labai priklauso jos funkcionalumas.

Pačios populiariausios ir patogiausios yra spintos su stumdomomis durimis.

Mūsų gaminamų stumdomų spintų durų profiliai yra tik iš kokybiško aliuminio. Profiliai pasižymi geromis techninėmis galimybėmis ir yra ilgaamžiai. Šių profilių dėka net ir didelių išmatavimų durys išlieka stabilios.

Slenkančioje sistemoje naudojami ratukai su guoliais ir aliuminio bėgeliai, kurie užtikrina tylų ir nepriekaištingą durų judėjimą.

Spintos vidus, patogiai išdėstant lentynėles ir pertvaras, dažniausiai yra gaminamas iš kokybiškos laminuotos medžio drožlių plokštės, briaunos dengiamos PVC briauna. Naudojami ir specialūs metaliniai krepšeliai, kurie yra tvirtinami ant švelnaus atidarymo bėgelių- juose laikomi drabužiai vėdinasi. Įrengiant stalčius naudojami pilno arba dalinio ištraukimo bėgeliai, atsižvelgiant į spintos konstrukcinius sprendimus.

Stumdomos spintos durų užpildui yra naudojamos pačios įvairiausios medžiagos: raštuotas, spalvotas, faktūrinis, graviruotas stiklas, veidrodis. Spintos duris galime dengti tapetu, eko oda, Ratano plokšte arba šiuolaikinių skaitmeninių technologijų dėka išfrezuoti dekorą ir t.t.

Plačiai naudojamos ir klasikinės varstomos spintos. Jos gaminamos iš įvairiausių medžiagų, tačiau populiariausiomis išlieka laminuota medžio drožlių plokštė ir natūraliu medžio lukštu dengta plokštė, taip pat visomis paletės spalvomis dažyta medžio dulkių plokštė.

 

Turime ilgametę patirtį projektuojant, gaminant ir surenkant įvairiausių tipų spintas, todėl siūlome kreiptis į mus– išklausę Jūsų pageidavimus, kartu mes padėsim apsispresti pasirenkant stilių, dydį, apdailą, furnitūrą; suprojektuosime tik Jūsų namams ar biurui skirtą spintą, kuri Jums ilgai tarnaus.