Svetainės baldai

Svetainė- tai namų dalis, kuri atspindi šeimininko charakterį, stilių, pomėgius .Tai vieta, kurioje praleidžiame daug laiko- čia priimame svečius, bendraujame su šeima, ar tiesiog ilsimės po darbo dienos...

Svetainės baldai turi būti praktiški, puikiai atrodyti ir sukurti jaukią atmosferą Jūsų namuose.

Kiekvienam individualiai padėsime susikurti originalius korpusinius svetainės baldus, kurie derės prie bendro Jūsų būsto stiliaus. Projektuodami ir gamindami baldus pagal individualų užsakymą galime parinkti medžiagas, sprendimus ir spalvų derinius, tinkančius būtent Jūsų svetainei.

 

Įvairaus stiliaus svetainės korpusinius baldus gaminame iš šiuolaikinių medžiagų- tai ne tik laminuota medžio drožlių plokštė, (kurios pasirinkimas yra labai platus ne tik spalvine, bet ir faktūrine gama), bet ir natūrali mediena, faneruota plokštė, dažyta medžio dulkių plokštė . Gamyboje plačiai naudojamas dažytas, tonuotas, klijuotas stiklas, kuris labai padidina korpusinių svetainės baldų išskirtinumą. Didelį dėmesį skiriame ir tokioms mažoms detalėms kaip rankenėlės, laikikliai, lankstai... nes dažniausiai nuo smulkmenų priklauso baldo patogumas ir funkcionalumas.

 

 

Patikėkite savo rūpesčius mums ir kartu mes sukursime išskirtinį komfortišką baldą.

 

Į visus Jus dominančius klausimus atsakysime: kreipkitės į mus telefonu, elektroniniu paštu arba, dar geriau, aplankykite mus salone, įsikūrusiame S. Žukausko g. 41, Vilnius,  kur galėsime ne tik atsakyti į Jūsų klausimus, bet ir pademonstruoti naujausius techninius sprendimus, bei medžiagas, iš kurių gaminami baldai.