Vaikų kambario baldai

Vaikų kambarys- tai individualios asmenybės pasaulis. Būtina šio kambario erdvę suplanuoti patogiai: čia turi tilpti ir žaidimų, ir poilsio, ir darbo zonos. Čia Jūsų vaikas turi jaustis saugiai ir komfortiškai. Tam, kad augantis vaikas visapusiškai tobulėtų, reikia parinkti jam tinkančius ir patinkančius baldus. Baldų dydis turi atitikti vaiko amžių.

Renkantis baldus vaikų kambariui reikia didelį dėmesį skirti jų patogumui, kokybei ir dizainui. Vaikų kambario, tiek sienų, tiek ir baldų, spalvos turi būti šviesios ir linksmos. Jeigu kambarys nėra didelis, geriau atsisakyti kai kurių baldų, kad liktų kuo daugiau erdvės judėjimui. Tačiau turi likti pagrindiniai baldai, be kurių nepseinama vaiko kambaryje: lova, stalas, spinta ir spintelės bei lentynėlės, kurios dėl ryškesnės ar originalesnės formos gali tapti kambario akcentu. Projektuojant ir gaminant baldus vaikams ypač svarbu daugiafunciškumas. Puikus vietos trūkumo problemos sprendimas- baldai, galintys transformuotis: kai iš spintos galima transformuoti stalą arba lovą. Jeigu baldai komplektuojami iš atskirų dalių: lentynėlių, pastatomų ir pakabinamų spntelių, įvairių dėžučių su stalčiukais smulkmenėlėms- tuos baldus galima perstatyti į kitas vietas, sudėti vieną ant kito ir t.t Taip galima vis atnaujinti bendrą kambario vaizdą.

Vaikų kambariui baldus projektuojame ryškesnių, įvairesnių spalvų ir formų. Nestandartinių vaikų baldų gamybos sprendimai, tokie kaip apvalinti baldų kampai, stalčiai su švelnaus uždarymo funkcija, labai svarbūs vaiko saugumui. Vaikiškų baldų gamyboje naudojame tik kokybiškas, sertifikuotas medžiagas ir furnitūrą.

Visiems mūsų gaminamiems baldams suteikiama garantija.

 Nestandartinio išplanavimo vaikų kambariams– nestandartiniai baldų sprendimai!