Virtuvės baldai

Turbūt visi turime savo jaukių namų viziją. Ar virtuvė taps traukos tašku- jaukiausia vieta Jūsų namuose, priklauso nuo daugelio dalykų . Mūsų įmonė jau daug metų dirba tam, kad dizainerių ir Jūsų pačių įdėtų pastangų dėka kasdieninis maisto gaminimas pavirstų džiaugsmu Jums, Jūsų šeimos nariams bei besisvečiuojantiems draugams. Tai labai priklauso nuo virtuvės baldų- jų kokybės, išdėstymo, netgi spalvos ir tinkamai pasirinktų medžiagų.

Virtuvės baldai turi būti ne tik estetiški, modernūs, bet ir funkcionalūs bei praktiški.

 

Kokio dydžio bebūtų virtuvės patalpa mes visada siūlome susikurti tik Jūsų interjerui ir skoniui pritaikytus virtuvės baldus. Nestandartiniai sprendimai konkrečiai Jūsų išmatavimų patalpai leis džiaugtis originaliais, vienetiniais ir, svarbiausia, kokybiškais, ilgaamžiais virtuvės baldais.

Patarsime, kokius gabaritus, atspalvius reikėtų rinktis virtuviniams baldams, norint optiškai padidinti patalpą ir kaip juos išdėlioti, kad visi reikalingi daiktai visada butų patogiai pasiekiami.

Labai svarbu maksimaliai racionaliai išnaudoti virtuvės erdvę. Šiuo metu baldinės furnitūros pasiūla yra labai plati, tad galime pasiūlyti įvairiausias kampines karuseles, išvažiuojančius krepšius ir kitus sprendimus, padėsiančius išnaudoti kiekvieną virtuvės kertelę.

 

Galvodami apie tai, kad virtuvės baldai Jums turėtų tarnauti gana ilgą laikotarpį, patariame rinktis tik kokybiškas medžiagas. Virtuvės baldų gamyboje naudojama:

 laminuota medžio drožlių plokštė;

 natūraliu medžio lukštu dengta plokštė, kuri yra beicuojama, lakuojama bei poliruojama;

medžio dulkių plokštė, kuri dažoma pageidaujama spalva;

 natūrali mediena, kuri gali būti labai įvairiai apdirbama;

 stiklas, plastikas, akmuo, aliuminis, nerūdijantis plienas...

 

Iš prastos kokybės medžiagų pagaminti baldai gali sugadinti nuotaiką labai ilgam laikui ir tai neatstos tų pinigų, kuriuos sutaupėte.

 

Taupydami Jūsų brangų laiką mes padėsime išsirinkti, nupirkti, atvežti ir įmontuoti į baldus buitinę techniką.

 

Projektuojant ir gaminant virtuvės baldus patikėkite savo rūpesčius profesionalams– tikrai surasime Jums tinkamiausią variantą. 

 

Į visus Jus dominančius klausimus atsakysime: kreipkitės į mus telefonu, elektroniniu paštu  arba, dar geriau, aplankykite mus salone, įsikūrusiame S. Žukausko g. 41, Vilnius,  kur galėsime ne tik atsakyti į Jūsų klausimus, bet ir pademonstruoti naujausius techninius sprendimus, bei medžiagas, iš kurių gaminami baldai.