Mes Jums siūlome patikimas ir kokybiškas paslaugas nestandartinių korpusinių baldų gamyboje:

  •    Nemokamos konsultacijos, baldų ir įrangos išdėstymas.
  •    Nestandartinių baldų projektavimas.
  •    Baldų vizualizacijos: galite matyti kaip atrodys Jūsų baldai , keisti baldų spalvas ar derinius kompiuterio ekrane.
  •    Pilnas brėžinių paruošimas.
  •    Medžiagų parinkimas
  •    Atvykimas pas užsakovą matmenų tikslinimui ,spalvų suderinimui ir konsultacijai ( pvz. Prie esančių baldų ,  durų,  grindų dangos ir t.t.)
  •    Baldų gamyba.
  •    Baldų transportavimas ir montavimas. 
  •    Suteikiamos garantijos.
  •    Pogarantinis aptarnavimas.

Gamindami ir montuodami virtuvės baldus, pristatome ir įmontuojame užsakovo pasirinktą buitinę techniką.

Glaudžiai bendradarbiaudami su kėdžių pardavėjais galime patraukliomis kainomis  pristatyti darbuotojo, vadovo, laukiamojo  valgomojo ir kitas  kėdes.

Gaminame baldus tiek biurams, tiek privatiems asmenims tik iš kokybiškų laminuotų drožlių plokščių ar natūraliu medžio lukštu dengtų medžio drožlių plokščių, kurios yra beicuojamos, lakuojamos, bei iš MDF plokščių, kurios gali būti dažomos Jūsų norima spalva. Originalių, šiuolaikiškų baldų gamybai plačiai naudojamas įvairiai dekoruotas stiklas, veidrodis, plastikas, akmuo bei metalas. Spintų bei pertvarų gamyboje- stumdomos sistemos. Visų nestandartinių vienetinių baldų gamyboje naudojame tik kokybišką furnitūrą. Visiems ,mūsų gaminamiems , baldams suteikiame garantiją.

Dažome MDF plokštes. MDF- tai plokštės, kurios yra gaminamos iš medžio pluošto ir rišančių medžiagų, veikiant jas aukšta temperatūra ir aukštu slėgiu. Tokio tipo plokštės pasižymi labai geru apdirbimu- iš jų nesudėtinga pagaminti įvairių formų  ir dydžių detales, išfrezuoti įvairiausias formas paviršiuj, išpjauti kiaurymes. Ši plokštė yra atspari drėgmei ir temperatūrų svyravimams. Dėl šių savo savybių MDF plokštė plačiai naudojama nestandartinių virtuvės, vonios, vaikų- jaunuolio kambario, svetainės, biuro, vaikų įstaigų baldų gamyboje. Jas dažome Jūsų pageidaujama spalva.

Aatliekame natūralaus medžio lukšto beicavimo darbus. Tai procesas, kurio metu atliekamas medžio lukštu padengtos plokštės tonavimas skaidriomis skiediklinėmis-spiritinėmis dažyvėmis (beicais). Beicai fiksuojami poliuretaniniais, nitroceliulioziniais, akriliniais, vandeniniais gruntais ir lakais. Beicuojant paviršiuje išlieka ir aiškiai matoma natūrali medžio tekstūra bei raštas. Siūlome platų atspalvių pasirinkimą.

Atliekame natūralaus medžio lukšto lakavimo darbus . Kiekvieno medienos lukšto lakšto tekstūra ir spalva yra unikali, skleidžianti šilumą, turinti galimybę būti atnaujinama. Norėdami ją apsaugoti nuo aplinkos poveikio– mes kokybiškai atliksime medžio lukšto lakavimo darbus.